J-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPortal  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Flood'o kambarys

Go down 
+10
hoshii
yomi_yomi
Yoyochan
Gvauz
Mora
LastQ
Idechi
dynce
Taiyo
WataRyuu
14 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
AutoriusPranešimas
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyAntr. 12 04, 2012 10:22 am

https://www.youtube.com/watch?v=caTdakzsp2M

kaip jum? man norėtųsi daugiau tokios muzikos Lietuvėlėj girdėt
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptySk. 12 09, 2012 8:32 am

Yoyochan rašo:
https://www.youtube.com/watch?v=caTdakzsp2M

kaip jum? man norėtųsi daugiau tokios muzikos Lietuvėlėj girdėt
Aha, tikrai norėčiau daugiau tokių atlikėjų, man labai patiko. Parodžiau keliems draugams šita dainą, tai jie irgi gan nustebę, kad ji lietuvė XD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptySk. 12 09, 2012 12:13 pm

Muzika nuobodi, nes panaši į vakariečių eilinį popsą, kuris praktiškai visiems patinka. Mainstream it's not for me.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptySk. 12 09, 2012 6:10 pm

Ji mokosi Šiauliuose su Yomi_yomi (klasiokės) xDDDDDDDD Menuose. . .
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyPir. 12 10, 2012 8:52 am

Štai ir pažįstamų atsirado XD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyKv. 01 03, 2013 10:03 pm

appl- rašo:
Jau sakiau, bet pasikartosiu, kad šitas forumas mano mėgstamiausias. Pamenu gerus laikus, kai su dynce plepėdavome ir plepėdavome apie čia atsitinkančius įvykius ir t.t... buvavo linksmaaaaa

ehhh... tik tą dyncė visia jus apleido :/ vat prisiminiau tik sesijai prasidėjus ir kai jau ryt rašysiu egzą :D tikriausia ne pata geriausias metas lankyti forumus :D bet norėjau pasidaryt pertraukėlė nuo gyvenimo, tai užsukau vėl čia ;)

so... mielieji, kaip jūs begyvenat? kaip šventės?
Atgal į viršų Go down
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyKv. 01 03, 2013 10:09 pm

Aš tai sirgau per Kalėdas ir Naujukus XD Na bent ramiai pavyko atšvęst, nes neteko draugais kažkur vilktis.
Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyPen. 01 04, 2013 9:23 am

prasirgai visas atostogas?
Atgal į viršų Go down
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyPen. 01 04, 2013 12:18 pm

Na beveik, susirgau per "pasaulio pabaiga" XD
Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyPen. 01 04, 2013 2:54 pm

:D na bet per naujus ne šampę, o vaistus gėrei :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyŠt. 01 26, 2013 12:11 pm

Ką veikiat? Kaip gyvuojat?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyŠt. 01 26, 2013 8:00 pm

Delioju JIGSAW pūzlę. Mano akyse raibuliuoja nuo jos XD

Gyvuoju puikei! Atostogos, PLUNKLOCK grįžta į Europą. ROJUS! Senai taip besijaučiau.

O tu kaip? :3
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptySk. 02 17, 2013 3:15 pm

kodėl vėl forumas numiro? apstulbęs
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptySk. 02 17, 2013 5:35 pm

Nes visi tingi. :DDDDD Juokauju
Ne, gal tiesiog vėl mažėja fanų gretos. Ką padarysi, taip jau būna. Kikenti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptySk. 02 17, 2013 6:24 pm

Na na. . . Aš vis dar džiagiuosi, kad kad čia parašo verkti

Dabar pastebėjau, kad neblogai žmonių aktyviai pradėjo dalyvati Jrock Lithuania - Lietuva puslapyje .

Ir šiaip. . . Nebijokite. . .Jei OROCHI ar PLUNKLOCK atvyks čia tai aš su saviškiais oj oj kai užkelsiu visus ant kojų. lol.

Ką jūs? :D
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyPir. 02 18, 2013 7:07 am

appl_ : aktyviai dalyvaut? kaip tas dalyvavimas pasireiškia? nes kiek aš matau tai, jei yra naujas postas su klausimu tai koks vienas žmogus uždeda like ir viskas :D

ai, užaugo visi fanai, ir užaugo iki kpop lygio. panašu. o vyresnieji užsiėmę kitais reikalais matyt ugnelė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyPir. 02 18, 2013 12:45 pm

ahhh dabar truputį numirė vėl jis :/ Na kai kada buvau užsukusi net nustebau, kad ne vienas kalba ir siaip įvairesnėmis grupėmis domisi t.t...

Na va... Katik gavom atsakymą, kad PLK Lituvoje nebus. O aš negaliu nustoti juoktis kaip kokia psichė xDDDD Vis vien laiminga aš xD muahahaha.

Užaugti.... Nevadinu tuo užaugimu, jei meti tuos, kurie tau taip patiko. . . aš pasistengsiu neužaugti >< Tai taip, yra ir užimtumas bet dabar jau nebekokie egazinai ir t.t...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyPir. 02 18, 2013 6:23 pm

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DAVAI ŽMOGAI PRISIJUNKITE DISKUSIJOMS!!!????



https://www.facebook.com/groups/216175458526042/
Atgal į viršų Go down
Gvauz
Naras
Gvauz


Pranešimai : 173
Taškai : 194
Reputacija : 17
Prisijungė : 2012-01-07

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyTr. 02 27, 2013 9:45 am

WataRyuu rašo:
Nes visi tingi.
būtent, čia nėra ką veikt. nieko aktualaus nėra. paklausau dar j-rock, nu ir ką? nėr man skirtumo kokia jų ten biografija ir ką nariai veikia. klausau dėl muzikos, jei norėčiau dabar į koncą nueit, tai susižinočiau kitur, kur ir kada jis vyks. tiesiog, forumas mirė, nes nebėra naujų fanų ir išvis neaišku man ką jaunimas klauso šiomis dienomis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyTr. 02 27, 2013 1:15 pm

Gvauz rašo:
WataRyuu rašo:
Nes visi tingi.
būtent, čia nėra ką veikt. nieko aktualaus nėra. paklausau dar j-rock, nu ir ką? nėr man skirtumo kokia jų ten biografija ir ką nariai veikia. klausau dėl muzikos, jei norėčiau dabar į koncą nueit, tai susižinočiau kitur, kur ir kada jis vyks. tiesiog, forumas mirė, nes nebėra naujų fanų ir išvis neaišku man ką jaunimas klauso šiomis dienomis.


Kraupi tiesa :DDDD
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyKv. 02 28, 2013 6:38 am

jaunimas sėdi feisbuke arba ask.fm'e. ir klauso lady gaga arba dar kažko, kas dbaar populiarūs miegoti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyKv. 02 28, 2013 7:27 am

bet bet tai.....tiesa .____.

bet yra dar tikrai ne vienas, kas klauso jmusic ar aplanko dar kokį koncertą .____. bet tų keliaujančių mažai sutinku.... bet dar yra kas klauso. bent jau aš būsiu ir klausysiu muzikos... kol galėsiu XD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyKv. 02 28, 2013 1:45 pm

Dar kpop klauso. Bet klauso ne dėl muzikos, o dėl gražių mergyčių ir berniukų. Ne kitaip. Bent aš taip manau. Klausykite, gal kas žinote kokių gražių tamsiaplaukių Japonijos rokerių? Amžius 20-25?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyKv. 02 28, 2013 4:09 pm

Koharu rašo:
Klausykite, gal kas žinote kokių gražių tamsiaplaukių Japonijos rokerių? Amžius 20-25?


Oj sunkus klausimas :D Jrockeriai dažniausiai keičia plaukų spalvas, o grožis kiekvienam skirtingai atrodo :D

Pagal mane ir ką dabar tepamenu:
METO (mejibray)
KIRIMARU (VALLUNA) na jis dabar tikrai tamsiaplaukis XD
RYUUTARO (Plastic tree)
JUN-JUN (Dog in The PWO)
Tatsuro (MUCC)
YO-KA (DIAURA)
RIO (Baphomet) XDDDDDDDDDDDDDD <3
NAO (DaisyStripper) na daar jis tikrai juodas XD

. . . . .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 EmptyKv. 02 28, 2013 5:32 pm

Labai tau ačiū~~~
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood'o kambarys  - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 14 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 1421Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
J-Music :: Kitos temos :: Apie viską-
Pereiti į: