J-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPortal  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Flood'o kambarys

Go down 
+10
hoshii
yomi_yomi
Yoyochan
Gvauz
Mora
LastQ
Idechi
dynce
Taiyo
WataRyuu
14 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AutoriusPranešimas
Octobereva
Samurajus
Octobereva


Pranešimai : 79
Taškai : 82
Reputacija : 3
Prisijungė : 2012-07-13
Amžius : 29

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyKv. 08 23, 2012 8:10 am

LastQ rašo:
Ar kada nors esate pirkusios spalvotus lęšius? Gal pirkot iš kokio tinklapio? Man labai labai gražūs atrodo tie japoniški lęšiai kurie praplečia rageną, norėčiau tokius nusipirkti, bet pirma galvoju,kad vertėtų pasisempti patirties(: tai kokia jūsų nuomonė apie juos?

Planuoju ir aš pirkti lęšius tuos, kurie pakeičia spalvą. Bet internetu kažkaip nesinori. Galvoju, gal kokią parduotuvę rasiu ir vietoj nusipirksiu. linksmas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyKv. 08 23, 2012 3:44 pm

Perėjau į gimnaziją esu labai laiminga <3
Atgal į viršų Go down
Octobereva
Samurajus
Octobereva


Pranešimai : 79
Taškai : 82
Reputacija : 3
Prisijungė : 2012-07-13
Amžius : 29

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyKv. 08 23, 2012 4:19 pm

Beto, draugė pirko iš http://www.manolesiai.lt/
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 7:39 am

Gvauz, man iš tikrųjų reikia redaktoriaus, pirštai kreivi ir nesu didelė lingvistė XD Bet viešo pasišaipymo gal nereikėjo? Tik šiaip sakau (:

Octobereva, Aš lęšius planuoju pirkti jau nuo sausio :/ Nenusiperku mes gaila litų (visgi susidaro sumelė perkant konteinerį, laikymo skystį, pačius lęšius), bijau, kad man gali netikti. Kažin ar išvis pavyks nusipirti per tuos dvejojimus :??? Ai dar dėl gantz, jei visdar nori, gerai (:

O šiaip, gyvenime, nevisai seniai buvau brolio vestuvėse, pirmos mano vestuvės gyvenime (:
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
Octobereva
Samurajus
Octobereva


Pranešimai : 79
Taškai : 82
Reputacija : 3
Prisijungė : 2012-07-13
Amžius : 29

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 10:26 am

Dėl Gantz būtų neblogai. linksmas

Man irgi buvo dvejojimų, bet noras nugalėjo. O užsinorėjau neseniai, tik užvakar. Su mama pakalbėjau, sako sakykis. Draugė pati iš to puslapio sakosi, gana greitai atveža. Norėčiau rugsėjo 1-ąjai jau turėti, tai kitą savaitę siųsiu užsakymą. Išsirinkau šiuos : http://www.manolesiai.lt/spalvoti-kontaktiniai-lesiai/54-freshkon-alluring-eyes.html. Kaina dar pakenčiama. Už viską( lęšiai, skystis, konteineris, atvežimas ) kažkur apie 67 lt. linksmas
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 11:41 am

o kokia natūrali akių spalva tavo? Apie šituos irgi buvau pagalvojus, bet bijau,kad prie šviesių akių atrodys keistai linksmas
tai tuomet PM susitarkim kaip patogiausiai būtų (:
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 11:46 am

to, kaip jūs sakot, konteinerio atskirai pirkti nereikia, nes jis prie skysčio visada būna. o iš manolešiai.lt aš pati užsisakau, atsiunčia per 1-2 dienas
Atgal į viršų Go down
Octobereva
Samurajus
Octobereva


Pranešimai : 79
Taškai : 82
Reputacija : 3
Prisijungė : 2012-07-13
Amžius : 29

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 1:25 pm

LastQ, mano natūrali irgi šviesi- pilka, bet nebijau, kad keistai atrodys. Rizikuosiu. :D
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 1:34 pm

tai kai jau turėsi, nufotografuok akis (: gal kaip nors tik su vienu lęšiu.
Aš dar neužsisakinėjau konteinerio, bet kiek mačiau, ne prie visų skysčių yra ir konteineris :/
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
Octobereva
Samurajus
Octobereva


Pranešimai : 79
Taškai : 82
Reputacija : 3
Prisijungė : 2012-07-13
Amžius : 29

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 2:44 pm

Pasistengsiu nufotografuot. linksmas

Jei nėra prie skysčio, tai atskirai jis nebrangus. 3.50 atrodo...
Atgal į viršų Go down
Gvauz
Naras
Gvauz


Pranešimai : 173
Taškai : 194
Reputacija : 17
Prisijungė : 2012-01-07

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 8:30 pm

nafik to reikia?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPen. 08 24, 2012 8:47 pm

dynce rašo:
sorri LastQ, bet truputi užstosiu tavo postą.
Taigi, mielieji vasara jau baiginėjas. Pasipasakokit savo įspūdžius. Kas kur įstojo? kas ką baigė ar pradėjo? Kas ištekėjo ar šeip įsimylėjo? Kas ką naujo rado prarado? Kas kur buvo, kų matė, kų uostė ir gėrė? Nu žodžiu viską pasakokitės, nes man labai įdomu^^

Man irgi įdomu! Dynce pradėk ir nuo savęs :D

Vasara buvo ilga nors nejutau kaip praėjo. O ką pamenu nuveikusi tai tik kelionė į Lenkiją (A「エース」 koncertą). Tai buvo kaip paguoda vasarai, nors dar sunku patikėti, kad ten buvau. LOL. Bet fontanus su Mora tai tikrai pamilome XDDDDDDDD Visus išbraidėme. Labai įsimintina. Vyšnių festivalis mane pribaigė. Va ta savaitė buvo nerealiausia! Aj dar įsimintina kaip LŪNATIKAVAU ir apibaksnojau (wtf dariau) Morą XDDDDDDDDDD (more shit http://ameblo.jp/kristeeeeee/entry-11308452187.html ) LOLOOL.

Įstojau sėkmingai, kur norėjau. ŠU. Tik prieš tai buvo tonos abejonių, galvos skausmų. Na žinot...Mokyklos baigimas... Gerai, kad yra tokių, kurie padeda. Pvz: Dynce.

Per šiuos metus įgavau daug 'pochuizmo' į gerąją pusę.



Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyŠt. 08 25, 2012 11:25 am

Prašom KristeXD

oke..... kas pas mene naujo? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm........... nieko-___-'
Per vasarą perskaičiau dvi knygas, pažiūrėjau beveik vieną anime liko tik du epai iš 12. Daug, ane?XD Man siaubingai pabodo atostogos noriu mokytis.-___-
Atgal į viršų Go down
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyŠt. 08 25, 2012 12:40 pm

Man vasara praėjo su trenksmu, aš net nesuskaičiuoju kiek koncertų aplankiau, buvau tris kartus Palangoje ir vieną kartą net į Zip-FM tiesioginė transliacija pakliuvau. Buvau Lofto festivalyje Vilniuje ir ten pasijutau kaip koks menininkas XD Dar Karklės feste išvis buvo awesome, koncertai buvo stoga raunantis, jau per pirmą dieną išsekau XD Perskaičiau vieną knygą, o kitos nepabaigiau. Nemažai animes pažiūrėjau ir labiausiai istrigo man "Eureka 7 Psalms of Planets" Turbūt ir sakyt nieko nereikia, tiek istorija, drama, veiksmas, komedija, romantika, viskas atlikta nuostabiai ir labai gyvai, neveltui buvo pripažintas geriausių 2006 metų anime. Kino teatre žiūrėjau: "Chronicle", "MIB3", "Ted" ir Project X. "Chronicle" filmas man labiausiai patiko. Įstojau į Vakarų Lietuvos verslo kolegija.

Dar laukia mane sesers vestuvės greit X__X
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyŠt. 08 25, 2012 12:47 pm

Idechi vasara superinė tik su vestuvėmis nepasisekė XD
Tiek daug keliavai! Fainai!
Aš ir Ted žėjau naktį. Tik per laptopą. Visi užmigo ir aš viena palikau xD
Atgal į viršų Go down
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyŠt. 08 25, 2012 12:55 pm

Dar kai variau į Karklę, man sese pasakę"Tikiuosi tu sugrįši iki mano vestuvių" Dabar svarstau gal vis dėlto reikėjo man ten pasilikt XD
Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyŠt. 08 25, 2012 5:01 pm

appl- rašo:

Aš ir Ted žėjau naktį. Tik per laptopą. Visi užmigo ir aš viena palikau xD

Jooo pamenu, kad visą filmą pramiegojauXD o poto atsikėlėm ir ėjom miegotXd smagiai praleidau naktįXD

O ko čia jau taip tų vestuvių nenori?O_o



Ai pamiršau pasakyt mano katinas mirė;_____;
Atgal į viršų Go down
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyŠt. 08 25, 2012 6:24 pm

dynce rašo:
appl- rašo:

Aš ir Ted žėjau naktį. Tik per laptopą. Visi užmigo ir aš viena palikau xD

Jooo pamenu, kad visą filmą pramiegojauXD o poto atsikėlėm ir ėjom miegotXd smagiai praleidau naktįXD

O ko čia jau taip tų vestuvių nenori?O_o



Ai pamiršau pasakyt mano katinas mirė;_____;

Užjaučiu dėl katino, mano prieš 3 metus irgi mirė -_-

O į vestuvės bijau eit, nes reikės visokius žaidimus ten lošt.
Atgal į viršų Go down
Octobereva
Samurajus
Octobereva


Pranešimai : 79
Taškai : 82
Reputacija : 3
Prisijungė : 2012-07-13
Amžius : 29

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptySk. 08 26, 2012 8:15 am

Idechi rašo:
Man vasara praėjo su trenksmu, aš net nesuskaičiuoju kiek koncertų aplankiau, buvau tris kartus Palangoje ir vieną kartą net į Zip-FM tiesioginė transliacija pakliuvau. Buvau Lofto festivalyje Vilniuje ir ten pasijutau kaip koks menininkas XD Dar Karklės feste išvis buvo awesome, koncertai buvo stoga raunantis, jau per pirmą dieną išsekau XD Perskaičiau vieną knygą, o kitos nepabaigiau. Nemažai animes pažiūrėjau ir labiausiai istrigo man "Eureka 7 Psalms of Planets" Turbūt ir sakyt nieko nereikia, tiek istorija, drama, veiksmas, komedija, romantika, viskas atlikta nuostabiai ir labai gyvai, neveltui buvo pripažintas geriausių 2006 metų anime. Kino teatre žiūrėjau: "Chronicle", "MIB3", "Ted" ir Project X. "Chronicle" filmas man labiausiai patiko. Įstojau į Vakarų Lietuvos verslo kolegija.

Dar laukia mane sesers vestuvės greit X__X

Oho. Pavydžiu tokios vasaros. Mano buvo gan nuobodi. Perskaičiau daug knygų, peržiūrėjau daug filmų. Vasarą šiek tiek pataisė Palanga, Nida ir draugų gimtadieniai. Ai, dar, kad turėjau galimybės padirbėti.
Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptySk. 08 26, 2012 11:38 am

Betgi vestuvėse būna linksma, tie žaidimai, kad būtu linksmiau.
Atgal į viršų Go down
Gvauz
Naras
Gvauz


Pranešimai : 173
Taškai : 194
Reputacija : 17
Prisijungė : 2012-01-07

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptySk. 08 26, 2012 12:11 pm

aš nepastebėjau kaip vasara prasidėjo, tai net nežinau ką ir veikiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPir. 08 27, 2012 1:31 pm

dynce rašo:
Prašom KristeXD

oke..... kas pas mene naujo? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm........... nieko-___-'
Per vasarą perskaičiau dvi knygas, pažiūrėjau beveik vieną anime liko tik du epai iš 12. Daug, ane?XD Man siaubingai pabodo atostogos noriu mokytis.-___-
High five aš taip pat pasiilgau mokyklos Flood'o kambarys  - Page 11 2486224328
Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyPir. 08 27, 2012 8:45 pm

Flood'o kambarys  - Page 11 Internet_high_five-2496
XD
Atgal į viršų Go down
Octobereva
Samurajus
Octobereva


Pranešimai : 79
Taškai : 82
Reputacija : 3
Prisijungė : 2012-07-13
Amžius : 29

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyTr. 08 29, 2012 11:45 am

Buvo prašymas įdėti foto su lęšiu. Čia šviesoje. Tamsoje vyzdys išsiplečia ir akys atrodo juodos.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/18/20120828594.jpg/
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 EmptyTr. 08 29, 2012 5:36 pm

Octobereva rašo:
Buvo prašymas įdėti foto su lęšiu. Čia šviesoje. Tamsoje vyzdys išsiplečia ir akys atrodo juodos.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/18/20120828594.jpg/
ačiū, gerai atrodo čia yra black?
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
Sponsored content





Flood'o kambarys  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 11 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 1121Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
J-Music :: Kitos temos :: Apie viską-
Pereiti į: