J-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPortal  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mistika

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Taiyo
Japonas
Taiyo


Pranešimai : 364
Taškai : 644
Reputacija : 3
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 31
Miestas : Šiauliai

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mistika   Mistika EmptyAntr. 12 20, 2011 7:11 pm

Na pasakokit savo kokius mistiškus nuotykius.
Kvietėt kada nors dvasias? ar dar ką nors panašaus...
Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyAntr. 01 10, 2012 12:39 am

Tikit Dievu?
Žinau, kad dabar XXIa. ir žmonės tiki google... bet dar tikiuosi sutikt tikinti žmogų ( ne davatką)
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyAntr. 01 10, 2012 3:06 pm

dynce rašo:
Tikit Dievu?
Žinau, kad dabar XXIa. ir žmonės tiki google... bet dar tikiuosi sutikt tikinti žmogų ( ne davatką)

Kaip juokinga tai sakyti, bet tikiu.^^ Kartais, kai užeina keistas jausmas, netgi pasimeldžiu... O.o Turbūt dabar visi galvos, kad esu nevilis... Nes kažkaipo niekas nebetiki Dievu. Aš juo tikiu, bet ne tuo, kurį man kiša bažnyčioje, tikiu savo Dievu, tuo kuris mane stebi ir žino, kad jam esu tik aš. ::D: Turbūt dar kvailiau, bet susikūriau sau Dievą, į kurį tikiu.^^
Atgal į viršų Go down
Taiyo
Japonas
Taiyo


Pranešimai : 364
Taškai : 644
Reputacija : 3
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 31
Miestas : Šiauliai

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyAntr. 01 10, 2012 3:54 pm

WataRyuu rašo:
dynce rašo:
Tikit Dievu?
Žinau, kad dabar XXIa. ir žmonės tiki google... bet dar tikiuosi sutikt tikinti žmogų ( ne davatką)

Kaip juokinga tai sakyti, bet tikiu.^^ Kartais, kai užeina keistas jausmas, netgi pasimeldžiu... O.o Turbūt dabar visi galvos, kad esu nevilis... Nes kažkaipo niekas nebetiki Dievu. Aš juo tikiu, bet ne tuo, kurį man kiša bažnyčioje, tikiu savo Dievu, tuo kuris mane stebi ir žino, kad jam esu tik aš. ::D: Turbūt dar kvailiau, bet susikūriau sau Dievą, į kurį tikiu.^^

Niek, aš irgi esu susikūrus savo Dievą ;DDD
Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyAntr. 01 10, 2012 6:20 pm

Na aš netikiu... Na man Dievo nereikia man nereikia jo pagalbos ar užuojautos... Bet tikrai nesmerkiu tų kurie juo tiki... Aš visiškai jus suprantu visada žmogui reikėjo religijos, reikėjo kažko kas viską paaiškintu, padėtu, suprastu ir išklausytu... Na mane irgi nežavi bažnytinės tradicijos...
Tik vieno dalyko nesuprantu kodėl man nereikia Dievo ir daugeliui kitų šiuolaikinių žmonių? Juk nesvarbu yra ar nėra Dievas svarbu ar yra kas juo tiki... Kas tokio pasikeitė, kad žmonės nebetiki...
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 01 11, 2012 12:25 pm

Patys žmonės ior pasikeitė. Be to, pati bažnyčia paskatino tokį dalyką. Tiksliau kunigai, kurie pamynė nusistovėjusias tradicijas. (Sorry, kad užstūmiau, bet mano parapijoje ::D: yra kunigas, kuris plešia iš žmonių, tai kokia dar gali būti tikroji religija, jei tave apiplėšinėja? O.o)
Dar kas pasikeitė?.. O.o Turbūt normalu, kad gyvenam ir protingėjam arba atvirkščiai. ::D: Mokslas savo įrodė. Niekas iš niekur neatsiranda. Taip ir žmogus neatsirado iš dulkės, logiška juk. ^^ Būtent todėl aš susikūriau savo Dievą, kuris tupi mano pasąmonėje ir neleidžia man nuplaukti į lankas.^^
Atgal į viršų Go down
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 01 11, 2012 7:40 pm

Pas buvo kažkada tikrai geras kunigas jis buvo labai jaunas ir aktyvus rengdavo visokius vaikų chorus ir kitokia veikla užsiimdavo... dabartinis tai visiškai skraido padebesiais.. Nebuvau per kalėdas bažnyčioj, bet kas buvo, tai pasakojo, kad jis visai į lankas nusivažiavo... Na man patinka tos krikščioniškos tradicijos, bet keičiasi žmonės keičiasi pasaulis ir turėtu keistis tradicijos... Aš mielai eičiau į bažnyčia pasiklausyt mišių skaitomos biblijos (kai tik gausiu bibliją iškart ją perskaitysiu tik dar nesugalvoju kur man ją traukt>< pirkt nenoriu...) jei manęs neerzintu davatkos ir kunigas><
Atgal į viršų Go down
Octobereva
Samurajus
Octobereva


Pranešimai : 79
Taškai : 82
Reputacija : 3
Prisijungė : 2012-07-13
Amžius : 29

Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyPen. 07 13, 2012 4:05 pm

WataRyuu rašo:
(Sorry, kad užstūmiau, bet mano parapijoje ::D: yra kunigas, kuris plešia iš žmonių, tai kokia dar gali būti tikroji religija, jei tave apiplėšinėja? O.o)

Pažįstu ir aš vieną ne kokios reputacijos kunigą. Gerai, kad jis ne iš mano parapijos. Skundėsi, kad jam nuobodu žmonių išpažinčių klausytis...


O aš tikiu Dievu. Bet į bažnyčią kas sekmadienį nevaikštau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika EmptyTr. 06 12, 2013 6:34 pm

Tikiu Dievu, bet taip sunku žiūrėti, kai bažnyčia virsta turgumi... Cituoju "Paaukokit daugiau pinigėlių.."
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mistika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mistika   Mistika Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mistika
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
J-Music :: Kitos temos :: Apie viską :: Totalus Off Topic-
Pereiti į: