J-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPortal  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?

Go down 

Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?
Smerkiu
Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Vote_lcap20%Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Pateisinu
Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Vote_lcap60%Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Man nerūpi
Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Vote_lcap20%Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Iš viso balsų : 5
 

AutoriusPranešimas
Taiyo
Japonas
Taiyo


Pranešimai : 364
Taškai : 644
Reputacija : 3
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 31
Miestas : Šiauliai

Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? EmptyAntr. 12 20, 2011 6:54 pm

Ką manote apie tai, kad yra grupių, kurios atlieka panašią muziką į Japonišką ar ją plagijuoja?
(pvz.: Cinema bizarre, DNR feat Luminor)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? EmptyTr. 08 01, 2012 7:18 am

Nepatinka man nei tie CB nei kiti, kurie plagijuoja Visual Kei. Jie atrodo mažumėlę tragiškai ( gerai, labai tragiškai.). Bet pateisinu kai kurios, tarkime man visai patinka Leah. Amerikietė atliekanti Jpop dainas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? EmptyTr. 08 01, 2012 10:08 am

Visual kei yra stilius, kurį betkas gali jį atlikti. Tik reikia gerai atilikti. lol. Nesu prieš juos. Jie juk ne japonai ir japoniškomis grupėmis nebus, o bus pasirinkę stilių kilusį iš Japonijos. Pateisinu juos. Man patinka Seremedy.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? EmptyKv. 08 02, 2012 11:52 am

appl- na iš tiesų gal esu tik nusistačiusi todėl, nes neatradau dar tokios grupės, kuri man labai patiktų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? EmptyKv. 08 02, 2012 2:07 pm

žinau, kad tokių grupių yra mažas pasirinkimas ir sunku rasti ką patinkančio. Jmuzikoje yra didesnis pasirinkimas~
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ką manote apie merginas atliekančias J-Rock'ą?
» japoniškas sodas Vilniuje
» Apie žmogų^^
» Apie Žmogų 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
J-Music :: Japonija :: J-Music-
Pereiti į: