J-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPortal  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kuroshitsuji (ANIME)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
dynce
Japonas
dynce


Pranešimai : 324
Taškai : 347
Reputacija : 22
Prisijungė : 2011-12-22
Amžius : 32
Miestas : Šiauliai/ Žagarė

Kuroshitsuji (ANIME) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuroshitsuji (ANIME)   Kuroshitsuji (ANIME) EmptyPir. 01 09, 2012 10:12 pm

Šiandien baigiau pirmą sezoną žiūrėt... Nežinau nėra kažko tokio wau...bet žiūrėti buvo įdomu... Pripažįstu turiu silpnybė XXa. Europos madoms ir dar Anglija, tai suminkštino mano širdį ir bus didžiausias anime pliusas. Detektyvas toks puse velnio, kai kur labai lengvai nuspėjamas, bet kai kurios serijos visai įdomios. Komedija, kaip ir daugumos anime prasta ir banali... Veikėjai irgi tipiški pagrindiniai tik įdomesni... Sabastiano blogio šypsnis nuostabus, nors nervino, kad kiekviename epe kartojo jog yra pragariškas liokajus>< Ciel - man tikrai patiko, toks aristokratas be jokios šypsenos ir beširdiški poelgiai. Na toks tikras grafas. Red madam - kaip ji man patiko, kaip gaila buvo, kad taip greit mirėT_T Visi kiti veikėjai labai tipiški...
Neskaitant tų kelių minusų anime visai įdomiai susižiūrėjo
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Kuroshitsuji (ANIME) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuroshitsuji (ANIME)   Kuroshitsuji (ANIME) EmptyPen. 02 03, 2012 2:23 pm

Draugė prikalbėjo pasižiūrėti, iš pradžių nenorėjau žiūrėti, bet taip gavosi, kad patiko. Esu dėkinga, kad man įpiršo. Labiausiai man patiko tas raudonplaukis Grell ir Lau, nors ir kiti veikėjai šarmingi liežuvis
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
 
Kuroshitsuji (ANIME)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kuroshitsuji II (ANIME)
» REC (ANIME)
» Neon genesis evangelion (ANIME)
» School days (ANIME)
» Death Note (ANIME)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
J-Music :: Japonija :: Anime/ Manga/ Filmai/Aktoriai :: Anime/Manga-
Pereiti į: