PortalPortal  rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

Smerkiu
20%
 20% [ 1 ]
Pateisinu
60%
 60% [ 3 ]
Man nerūpi
20%
 20% [ 1 ]
Iš viso balsų : 5

AutoriusPranešimas
Taiyo
Japonas

Taškai : 644
Reputacija : 3
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 25

RašytiTemos pavadinimas: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Antr. 12 20, 2011 6:54 pm

Ką manote apie tai, kad yra grupių, kurios atlieka panašią muziką į Japonišką ar ją plagijuoja?
(pvz.: Cinema bizarre, DNR feat Luminor)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Tr. 08 01, 2012 7:18 am

Nepatinka man nei tie CB nei kiti, kurie plagijuoja Visual Kei. Jie atrodo mažumėlę tragiškai ( gerai, labai tragiškai.). Bet pateisinu kai kurios, tarkime man visai patinka Leah. Amerikietė atliekanti Jpop dainas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Tr. 08 01, 2012 10:08 am

Visual kei yra stilius, kurį betkas gali jį atlikti. Tik reikia gerai atilikti. lol. Nesu prieš juos. Jie juk ne japonai ir japoniškomis grupėmis nebus, o bus pasirinkę stilių kilusį iš Japonijos. Pateisinu juos. Man patinka Seremedy.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Kv. 08 02, 2012 11:52 am

appl- na iš tiesų gal esu tik nusistačiusi todėl, nes neatradau dar tokios grupės, kuri man labai patiktų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   Kv. 08 02, 2012 2:07 pm

žinau, kad tokių grupių yra mažas pasirinkimas ir sunku rasti ką patinkančio. Jmuzikoje yra didesnis pasirinkimas~
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie ne japoniškas Jgrupes/atlikėjus?   

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie seriala
» Marijonas Mikutavičius
» Paskutinė daina / The Last Song
» Apie telenovelę
» Apie serialą