J-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPortal  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Flood'o kambarys

Go down 
+10
hoshii
yomi_yomi
Yoyochan
Gvauz
Mora
LastQ
Idechi
dynce
Taiyo
WataRyuu
14 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutoriusPranešimas
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyŠt. 07 27, 2013 2:28 pm

Į Suomiją linksmas galėsiu papasakoti :D gal yra kauniečių čia? įstojau į VDU ir nieko nepažįstu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptySk. 07 28, 2013 6:29 am

Suomijaaa <333 aw. Mėgstama šalis. Ką studijuosi? linksmas
Flood'o kambarys  - Page 17 Tumblr_lrohutj5wk1r2au01o1_400
Kaip manot čia hide sūnėnas?
Flood'o kambarys  - Page 17 Tumblr_lke76vTaTo1qhf6jbo1_500
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptySk. 07 28, 2013 9:25 am

buvai kada nors Suomijoje? man teko pabūti Helsinkyje, bet taip ir neišėjau iš oro uosto :D

studijuosiu anglų filologiją... -_-

o apie hide tikrai nieko nežinau, taigi negaliu komentuoti, tik galiu pasakyti, kad vieną kartą vos neteko susitikti su Yoshiki, per savo kvailą norą pailsėti praleidau tokį šansą ><
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyAntr. 07 30, 2013 10:13 am

aš irgi važiuosiu į gazi koncertą sėkmė2 (: kai prisimenu, tai taip keista būna, negi iš tikro XD  
 Wataryuu netrink forumo, būtų labai gaila jei jo nebeliktu, gal net skaudžiau nei tai, kad jis merdi (:apstulbęs
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyAntr. 07 30, 2013 9:28 pm

Apie Latviją... Buvau ten ne kartą. Kadangi gyvenu vos 4km nuo jos :D Ir reikalai ten su Asia tai nelabai....Mano nuomone. Jie šiaip yra uždari žmonės :/ Ir tik 20% ten yra latviakalbių, o man su rusų kalba nekas.... ir šiaip .... kaip pirmas Jrock koncertas Rigoje 2010m (GUILD), nepaliko gero įspūdžio nuo fanų......................


Kas varys į GAZE būtinai papasakosite viską!!!!!!!!!!! VISKĄ 8D
Kadangi man per brangu tai geriau vyksiu į EAT YOU ALIVE. Žinote juos?

Prieš išsiskirant jie padarys Eu turą. Gaza, OOR dar bus... o EAT YOU ALIVE nebebus.

WataRyuu, NETRINK :/
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyTr. 07 31, 2013 10:31 am

Netrinsiu, nepanikuokit. :D Tik buvau pagalvojusi apie tai. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptySk. 08 04, 2013 8:08 am

Wataryuu - tu dievas, lolz. Ačiū, kad palieki forumą~~
appl- - na, grįžau iš Latvijos. Tai jo, rusų kalbos žinios man ten tikrai praverstų (ir kokio velnio tingiu rimtai prisėst prie tos kalbos?). Iš tavo pasakojimo, suprantu, kad latviai kažkaip šaltai žiūri į visus azijietiškus reikalus, tiesa? Beje, solidarizuojuosi su appl- ir lauksiu pasakojimų iš The GazettE koncerto.
Yoyochan - deja, bet ne. Neteko man būti Suomijoje, bet labai norėčiau ją aplankyti. Džiaugsmas man visokie kelionių straipsniai, šiuo atveju.Whaaaaat? Yoshiiiki? Kaip? Kas? Kur? Papasakok, jei gali (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyAntr. 08 06, 2013 2:30 pm

Man gaila, nes čia taip tylu. Atrodo nesenai prisijungiau prie šio forumo? Bet dar senajame gyvenau kažkiek laiko... o dabar taip tylu čia .____. Kiek esu Feisbukėje postinusi šį forumą bet.... čia juk kiek fainų žmogų būdavo.

Tai gal visiems išsiųsti kokia žinutes ar bent į kokią grupę feisbukėje susieiti, nes čia niekas taip ir nebunda, o norisi vis dar bendrauti, dalintis mintimis.....

Čia jumis iš nick'ų atpažystu, o feisbukėje gal ir susitinkame bet gal ir neatpažystu????

Ką daryyyyt????


Čia yra grupė tokia. Visai linksmai paplepame ten. Tai gal ir jūs (kas gyvi) ten prisijunkite? ir prisistatykite (paršykite savo nick'us šiuos ar ką....)
https://www.facebook.com/groups/216175458526042/


jau apple ant nusišnekėjimo ribos ._____.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyAntr. 08 06, 2013 5:00 pm

Prisijungiau~
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyKv. 08 08, 2013 3:31 pm

Koharu, tiesiog mėgau lankytis, kur ir jis kartais apsilankydavo :D

nieko nebus su šituo forumo, visi galiausiai pamirš jį :/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyPen. 08 09, 2013 7:36 am

:///////////////////////// tikrai......
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptySk. 08 11, 2013 1:28 pm

Gal žinot rytų aziją? (forumas) ten jį irgi bando prikelt, reiktų žmonių, gal keliam ten sparnus?
Atgal į viršų Go down
LastQ
nindzė
LastQ


Pranešimai : 443
Taškai : 767
Reputacija : 15
Prisijungė : 2011-12-19

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyPen. 08 16, 2013 1:20 pm

kai tik prasidėjo šita stagnacija, lastfm siuntinėjau asmeniškai žinutes apie šita forumą, truputi pavyko truputi ne XD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/LastQQQ
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyPir. 08 19, 2013 5:35 pm

Ah. Gal kas žinot tokį žurnalą Asia on Wave? (lenkiškas)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyKv. 09 05, 2013 4:49 pm

Jo. Esu varčiusi tą žurnalą.
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyKv. 09 26, 2013 5:37 am

trys dienos iki gaze live! wuuhuu!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyAntr. 10 01, 2013 3:46 pm

KAIP SEKESI?
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyKv. 10 03, 2013 10:21 am

gerai sekėsi, geras koncertas, tik labai trumpas, manau, dėl to daug kas nusivylė. prieš koncertą buvo galima stovėti eilėje norint užsiimti geresnę vietą, tai kai kurie žmonės, aišku, jau su visais pledais, termosais ir pagalvėm laukė nuo 8 ryto, nors buvo gan šalta. dauguma (t.y. beveik visi) buvo su kokiom crazy šukuosenom, makiažu, drabužiais ar cosplay'ino kažką (dar pamenu, kad aplink mus dažnai vaikščiodavo toks Ruki iš Distress and Coma laikų), tai mes lietuvės, normaliai atrodančios, jautėmės ne visai ten pritampančios. Įdomu, ką žmonės galvodavo praeidami pro tokią minią :D

apie patį koncertą tai nežinau, ką pasakyti. iki koncerto pabaigos bandžiau prasibrauti į priekį ir pavyko kažkur iki 3-4 eilės. buvau priešais Ruki ir labai gerai jį mačiau, nepaisant to, kad kolegė mano šone bandė išlaikyti iškėlusi rankas, bet jai tas nelabai sekėsi ir man truputį blokavo vaizdą. stengiausi atitraukti dėmesį nuo Ruki ir pažiūrėti į kitus narius, ypač į Kai, nes jo beveik nesimatė, ir vis tiek nelabai pamenu kad būčiau gerai jį mačius, tik kai po koncerto išlindo iš už būgnų ir mėtė lazdeles (tada prasidėjo beprotnamis/karas/nerandu tinkamo žodžio tam). o Aoi, Uruha ir Reita kažkaip labai neryškiai mano atminty išliko, neturiu net ką apie juos pasakyti :/

bet šiaip visai smagu buvo ir nesigailiu nuvažiavus linksmas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptySk. 10 06, 2013 6:27 pm

Kokioje šalyje buvai?

Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyPir. 10 07, 2013 6:22 am

Suomijoje
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyTr. 05 14, 2014 6:40 pm

----------VISKAS MIRĖ ČIA-----------

UŽ KĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ.
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyTr. 05 14, 2014 8:06 pm

Nemirė, aš čia dažnai lankausi. liežuvis
Atgal į viršų Go down
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyTr. 05 14, 2014 8:27 pm

XD
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyPir. 05 19, 2014 5:13 pm

Taip nustebau pamačius, kad naujų postų yra :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 EmptyPen. 06 20, 2014 2:35 pm

budinames~~
man reik jūsų pagalbos..
kur galėčiau rast Lietuvos X Japan ir hide fanų?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood'o kambarys  - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 17 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 1721Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
J-Music :: Kitos temos :: Apie viską-
Pereiti į: