J-Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPortal  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Flood'o kambarys

Go down 
+10
hoshii
yomi_yomi
Yoyochan
Gvauz
Mora
LastQ
Idechi
dynce
Taiyo
WataRyuu
14 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
AutoriusPranešimas
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPen. 03 01, 2013 3:58 pm

Koharu rašo:
Dar kpop klauso. Bet klauso ne dėl muzikos, o dėl gražių mergyčių ir berniukų. Ne kitaip. Bent aš taip manau. Klausykite, gal kas žinote kokių gražių tamsiaplaukių Japonijos rokerių? Amžius 20-25?

Tai ne tokios jau ir gražios tipinės korėjietes, kinietės palyginus su japonėm, čiuvus taip pat lengva atskirt, o jeigu kalbėt apie žvaigždės ir beždžionė išdažyta gražiai atrodys.
Atgal į viršų Go down
Gvauz
Naras
Gvauz


Pranešimai : 173
Taškai : 194
Reputacija : 17
Prisijungė : 2012-01-07

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptySk. 03 03, 2013 12:36 pm

Yoyochan rašo:
jaunimas sėdi feisbuke arba ask.fm'e.
ten nėra ką veikt... wtf?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptySk. 03 03, 2013 2:02 pm

Kiti ten randa ką veiktia :DDDD Šiap tai tiesa.

Na lat.fm geras dėl grupių visų... bet ten tikrai neleidžiu dienų. Bent jau aš. lol.
Atgal į viršų Go down
Idechi
Jau kietas
Idechi


Pranešimai : 290
Taškai : 468
Reputacija : 26
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 33
Miestas : Klaipėda

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptySk. 03 03, 2013 3:24 pm

Tai dabar jaunimas be fb ir minutes negali gyvent, pažįstu tokiu nemažai.
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPir. 03 04, 2013 3:01 pm

Kalbat kaip tikri seniai. :D Patys jauni, tik smegenų kur kas daugiau turit, ir dėmesio taip netrokštat, kaip tie fb ir ask.fm vergai. :D
P.S. atsiprašau, kad dar nesutvarkiau rinkimų, arbų kitų turėjau, bet tuoj padarysiu. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPir. 03 04, 2013 4:04 pm

WataRyu, gal tu žinai kokių juodaplaukių Japonijos dainininkų, kurie būtų panašūs į metalistus?
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPir. 03 04, 2013 6:31 pm

Koharu rašo:
WataRyu, gal tu žinai kokių juodaplaukių Japonijos dainininkų, kurie būtų panašūs į metalistus?

Ahhahaha, šmaikšti tu. bučkis Žinojau daug, begalybę, kad net vardų nebeprisimenu, o dabar tai tik One Ok Rock klausau, tai nelabai galiu kažką doro patart. Kiek atsimenu ASAGI ilgais juodais plaukais buvo, kaip dabar nebežinau. :D
Miyavi man visada labai patiko ir plaukai juodi.... buvo... ar yra? O.o Bet gitara tai jis nerealiai groja, dar nieko geresnio negirdėjau, bet ir neiškojau. :DDD juokauju, talentingas vyras ir lyg tai įtelpa į tuos rėmus, kurių tau reikia. linksmas
Aoi iš the GazettE man labai patiko. Juodas paskutinį kartą, kai jį mačiau buvo. Kikenti
Vidoll labai gera grupė buvo. Vis dar gaila, kad išsiskyrė, gal todėl ir nustojau visual kei taip domėtis... Jui labai gražus, ne visada juodaplaukis, bet gražus ir į metalistą kartais panašus.
Jeigu dar galvoj pasiknisčiau, gal ką geresnio atrasčiau. :D Tikiuosi bent kiek padėjau. plaukioti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptySk. 03 10, 2013 1:14 pm

Hmmm... galvojam gal kokį mini susitikimą padaryti Vilniuje ar kur...

Pasakykite savo nuomones čia . . . https://www.facebook.com/groups/216175458526042/

Ir šiaip ką manote?
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPir. 03 11, 2013 1:27 pm

Man tinka, jei dienos geros. linksmas
Atgal į viršų Go down
Gvauz
Naras
Gvauz


Pranešimai : 173
Taškai : 194
Reputacija : 17
Prisijungė : 2012-01-07

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPir. 03 11, 2013 10:52 pm

appl- rašo:
Hmmm... galvojam gal kokį mini susitikimą padaryti Vilniuje ar kur...

Pasakykite savo nuomones čia . . . https://www.facebook.com/groups/216175458526042/

Ir šiaip ką manote?

keista, kad ten vien panos... wait... what?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPen. 03 22, 2013 3:31 pm

WataRyuu rašo:
Koharu rašo:
WataRyu, gal tu žinai kokių juodaplaukių Japonijos dainininkų, kurie būtų panašūs į metalistus?

Ahhahaha, šmaikšti tu. bučkis Žinojau daug, begalybę, kad net vardų nebeprisimenu, o dabar tai tik One Ok Rock klausau, tai nelabai galiu kažką doro patart. Kiek atsimenu ASAGI ilgais juodais plaukais buvo, kaip dabar nebežinau. :D
Miyavi man visada labai patiko ir plaukai juodi.... buvo... ar yra? O.o Bet gitara tai jis nerealiai groja, dar nieko geresnio negirdėjau, bet ir neiškojau. :DDD juokauju, talentingas vyras ir lyg tai įtelpa į tuos rėmus, kurių tau reikia. linksmas
Aoi iš the GazettE man labai patiko. Juodas paskutinį kartą, kai jį mačiau buvo. Kikenti
Vidoll labai gera grupė buvo. Vis dar gaila, kad išsiskyrė, gal todėl ir nustojau visual kei taip domėtis... Jui labai gražus, ne visada juodaplaukis, bet gražus ir į metalistą kartais panašus.
Jeigu dar galvoj pasiknisčiau, gal ką geresnio atrasčiau. :D Tikiuosi bent kiek padėjau. plaukioti
Padėjai esu labai Tau dėkinga Vakarėlis Gal dar ką iš atminties galėtum išknisti?
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPir. 03 25, 2013 4:27 pm

Koharu rašo:
WataRyuu rašo:
Koharu rašo:
WataRyu, gal tu žinai kokių juodaplaukių Japonijos dainininkų, kurie būtų panašūs į metalistus?

Ahhahaha, šmaikšti tu. bučkis Žinojau daug, begalybę, kad net vardų nebeprisimenu, o dabar tai tik One Ok Rock klausau, tai nelabai galiu kažką doro patart. Kiek atsimenu ASAGI ilgais juodais plaukais buvo, kaip dabar nebežinau. :D
Miyavi man visada labai patiko ir plaukai juodi.... buvo... ar yra? O.o Bet gitara tai jis nerealiai groja, dar nieko geresnio negirdėjau, bet ir neiškojau. :DDD juokauju, talentingas vyras ir lyg tai įtelpa į tuos rėmus, kurių tau reikia. linksmas
Aoi iš the GazettE man labai patiko. Juodas paskutinį kartą, kai jį mačiau buvo. Kikenti
Vidoll labai gera grupė buvo. Vis dar gaila, kad išsiskyrė, gal todėl ir nustojau visual kei taip domėtis... Jui labai gražus, ne visada juodaplaukis, bet gražus ir į metalistą kartais panašus.
Jeigu dar galvoj pasiknisčiau, gal ką geresnio atrasčiau. :D Tikiuosi bent kiek padėjau. plaukioti
Padėjai esu labai Tau dėkinga Vakarėlis Gal dar ką iš atminties galėtum išknisti?

Jau sunkiau knistis atminty. gėdintis Ne tas amžius, kad lengva būtų prisiminti... Iš tikrųjų tai man jaunas gražus Shiniya Dir en Grey buvo. Dabar Taka iš Oke Ok Rock toks visai nieko... Yamapi ne jrock'eris bet man tai jis gražus, į metalistą nė velnio nepanašus, bet gražus. Alice Nine Hiroto labai gražus, bet kažkaip blondinas jis dažniau. :D Satoshi iš Girugamesh gražus, juodaplaukis, kiek pamenu ir visai į metalistą panašus. Šiaip jie visi keturi kažkada buvo juodaplaukiai, visi į metalistus panašūs, tai šitie lyg ir visi keturi tinka. :D Nebesugalvoju.... :DDDD atmintis nebe ta :DDDD
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyŠt. 04 20, 2013 4:26 am

tai va. sėdžiu in shibuya ir nž ką veikt. būna ir taip :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyTr. 04 24, 2013 9:11 pm

bwhahahahah kaip taip sugebi??????? VEIK KĄ NORS!
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyKv. 04 25, 2013 12:07 am

nu nes tą dieną kai rašiau buvau tik atvažiavus :DDDD bet šiaip vienai, be apsipirkinėjimo, Shibuyoj tikrai nėra ką veikti. ryt arba savaitgalį jei rasiu laiko varysiu į HARAJUKU hehe :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyKv. 04 25, 2013 9:29 am

awwww sėkmės ten! ;)


o dabar būtinai palaikinkite šitą ar bent pasharinkite! Prašau??? :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=148465852001480&set=o.239920212713524&type=1&theater
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyŠt. 04 27, 2013 4:54 am

what is this? :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyŠt. 04 27, 2013 3:57 pm

čia konkursui. jei laimėsiu. gausiu susitikimą/turą su PLUNKLOCK grupe po užkulisius + plakatas :D

Padėkite laimėti.

Kanzen sakė būti originaliais tai tai ir padariau XDDD Ten aš ta Kristina, jei ka XD
Atgal į viršų Go down
Gvauz
Naras
Gvauz


Pranešimai : 173
Taškai : 194
Reputacija : 17
Prisijungė : 2012-01-07

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyKv. 05 09, 2013 10:26 am

...
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyKv. 05 09, 2013 1:04 pm

pažiūrėkit kas parsirado :DD
Atgal į viršų Go down
WataRyuu
Sensėjus
WataRyuu


Pranešimai : 844
Taškai : 1699
Reputacija : 29
Prisijungė : 2011-12-19
Amžius : 30

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyKv. 05 09, 2013 1:41 pm

Iš viso, kas nutiko, kad kažkaip daug žmonių buvo prisijungę per paskutines 24 valandas? O.o Buvau pripratus matyti, kad nieko nevyksta... Net rinkimų nedariau sąmoningai, nes nėra nei ką dėti, nei už ką balsuoti. :D Savavališkai juk nedėsiu. :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyKv. 05 09, 2013 1:49 pm

wowowowooow.

labas :DD
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyPen. 05 10, 2013 3:27 am

gvauz parašas taip prajuokino :DD
Atgal į viršų Go down
Yoyochan
Samurajus
Yoyochan


Pranešimai : 133
Taškai : 142
Reputacija : 8
Prisijungė : 2011-12-22

Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptySk. 05 12, 2013 1:21 pm

taigi. šiandien ryte pamačiau, kad One Ok Rock turi tris koncertus Yokohamj šį mėnesį ir labai norėjau nuvaryt, net buvau nusiteikus paaukoti tuos 6000 jenų koncertui, bet dabar pamačiau, kad visi trys koncertai SOLD OUT, tai sėdžiu vos neverkdama, o jie man net ne taip jau labai ir patinka ;(((((((((( gal kas žino kokia gera grupė gegužę arba birželio pirmoje pusėje koncertuos Tokijuj, Yokohamoj ar Saitamoj?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 EmptyAntr. 05 21, 2013 6:40 pm

Yoyochan!!!!!!!


GEGUŽĖS 27d. Ikebukuro BlackHole Tokijuje koncertuos PLUNKLOCK! ! !

TU TURI TEN NUEITI!

PRAŠAU!

JIE NEREALŪS!

IŠ PATIRTIES SAKAU!

Buvau 3 koncertuose ir dar noriu!

EIK! NEPASIGAILĖSI.

http://www.plunklock.com/pc/schedule_live.html


http://black-hole.jp/pc/index.html
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood'o kambarys  - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys    Flood'o kambarys  - Page 15 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 1521Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
J-Music :: Kitos temos :: Apie viską-
Pereiti į: